Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy jsou v dnešní době naprosto běžnou moderní krytinou v domácnosti. Popularita a rozmach laminátových podlah nastal i díky nízkým cenám této podlahové krytiny. Dřevěná podlaha je stále nákladná záležitost a laminátové plovoucí podlahy tento problém do značné míry řeší.

Pro značnou řadu našich zákazníků je upřednostnění laminátové podlahy před dřevěnou jasnou volbou kvůli její odolnosti. Uvědomujeme si to a proto vybíráme laminátové podlahy s vynikající odolností vůči poškrábání a zvýšené zátěži.

V naší nabídce naleznete nepřeberné množství vzorů, věrně napodobujících prakticky jakýkoliv povrch. Laminátové podlahy se navíc velmi snadno pokládají pomocí Quick Step systému formou zaklapávacích zámků. Jsou navíc velmi snadné z hlediska údržby. Věříme, že tento typ plovoucích podlah bude tou pravou volbou pro interiér vašeho domu nebo bytu.

Typy laminátových podlah výrobce Quick step

Podlahy Arte

Podlahy Classic

Podlahy Creo

Podlahy Eligna

Podlahy Elite

Podlahy Eligna Wide

Podlahy Exquisa

Podlahy  Largo

Podlahy Perspective

Podlahy Perspective Wide

Podlahy Impressive Ultra

Podlah Impressive

Podlahy Rustic

Laminátové podlahy výrobce Rooms

Dokumenty ke stažení

Prospekt Quick Step 2016

 

Rádi vám poradíme v našem podlahovém studiu s širokým spektrem vzorníků podlah v Havířově .

Pokud si nejste jisti, zda je laminátová plovoucí podlaha tou pravou volbou pro váš interiér, neváhejte vyplnit náš kontaktní formulář a naši zaměstnanci vám poradí ve výběru vhodné podlahové krytiny.

Novinky

Věděli jste, že

naše podlahové studio Design Walek v Havířově slouží zákazníkům již od roku 2000?

Od té doby jsme již obsloužili přes 10 000 zákazníků.

V našem podlahovém studiu v Havířově jsme pro Vás 5  dní v týdnu.  Mimo pracovní dobu a o víkendu lze sjednat schůzku dle telefonní domluvy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš team Design Walek cz

Správu www stránek zajišťuje Personal Computer Consulting
Copyright (c) 2011